Využite naše služby
TOP Autoservis

Vaše problémy, naše riešenia.

Rýchloservis

Úkony, ktoré nevyžadujú väčší časový rozsah:
Výmena motorového oleja
Výmena oleja v prevodovke
Výmena brzdového obloženia a kotúčov
Výmena prevádzkových kvapalín
Doplnenie chladiva
Výmena žiaroviek
Výmena stieračov
A ďalšie

Autoservis

Ostatné servisné úkony, ktoré si vyžadujú väčší časový rozsah.
Výmena rozvodov
Výmena spojky a zotrvačníka
Výmena motorových častí
Výmena EGR a DPF
Výmena a kódovanie riadiacich jednotiek
Výmena alebo oprava prevodovky
Opravy po havarii
A ďalšie

Pneuservis

Prezutie pneumatík, vyváženie diskov alebo oprava defektov.

Diagnostika

Čítanie chýb z riadiacich jednotiek, zmeny nastavení v riadiacich jednotkách a iné.

Ťažné zariadenia

Montáž a servis ťažných zariadení

Dvojité ovládanie

Montáž a servis pedálov pre autoškoly

Chiptuning

Softvérové úpravy ako sú:
• Odstavenie EGR • Odstavenie DPF (bez chýb v RJ) • Odstránenie vírivých klapiek • Odstavenie AdBlue • Vypnutie funkcie Start/Stop • Oprava teplých štartov • Odstavenie Lambda sondy • Vypnutie chybových kódov • A ďalšie

Úpravy a opravy DSG

Úpravou a optimalizáciou DSG odstránime podtáčanie motora, čím predĺžime životnosť zotrvačníka a zvýšime komfort jazdy. Opravujeme DSG prevodovky a ich súčasti.
Opravujeme aj mechatroniky.

AdBlue

Zobrazuje vám na dispeji závadu aj po doliatí AdBlue a odpočítava kilometre? Po odpočte kilometrov už nie je možné auto naštartovať. Po úprave bude vozidlo plne pojazdné bez závad a pripravené hltať kilometre.

Emisný problém:
Deaktivovaný SCR systém nespĺňa legislatívne spôsobilosť vozidla na prevádzku na pozemných komunikáciach EÚ.
Avšak pri výkone emisnej kontroly a technickej kontroly (EK/STK) nie je možné metodikou merania systém SCR zmerať (odkontrolovať) t.j. vozidlo je spôsobilé.
Z uvedených príčin je služba ponúkaná len na športové alebo testovacie účely.

TOP Autoservis

Sme spoľahlivý autoservis v Bratislave a poskytujeme kompletné servisné služby, spolupracujeme s dodávateľmi ďalších technických služieb (geometria, stk, klampiari a pod.), vďaka čomu si poradíme s každým problémom. Zameriavame sa na kvalitu servisných úkonov, čím predchádzame predčasným opravám a šetríme tak aj Vaše financie. Ako jedny z mála na Slovensku sa zaoberáme aj opravou mechatroniky (nie len výmenou), čo svedčí o našich schopnostiach, ako aj chuti stále napredovať. 

Trápi Vás skoré radenie rýchlosti ?

Blíži sa technická / emisná kontrola?

Pripravíme Vaše auto na úspešné absolvovanie STK/EK a v prípade potreby vybavíme aj návštevu stanice STK. Preberte si vozidlo z autoservisu bez ďalších starostí.

ionicons-v5-q

Auto v lete nechladí, alebo sa rosia okná?

Postaráme sa o Váš komfort v lete a bezpečnú jazdu bez zahmlených skiel. Klimatizáciu Vám naplníme chladivom, skontrolujeme tesnosť systému a doplníme aj potrebný olej. Poskytujeme aj regeneráciu chladiva.

Chystáte sa na dovolenku?

Vyhnite sa možným problémom na dovolenke a objednajte sa na preventívnu kontrolu vozidla. Auto Vám skontrolujeme, aby sme eliminovali možné riziká. Navštívte autoservis preventívne a vyhnite sa drahým opravám v zahraničí.

Zistite viac o softvérových úpravach

TOP Autoservis v Bratislave
Sme autoservis zameraný na kvalitu servisných úkonov. Problémy s autami sú pre nás nielen prácou ale aj záľubou. Zverte nám Vaše vozidlo a my sa oň postaráme lepšie než o vlastné.

Najčastejšie využívane služby autoservisu: chiptuning, oprava mechatroniky, výmena rozvodov, výmena motorového oleja, odstavenie DPF, výmena oleja v prevodovke, diagnostika vozidla, výmena brzdových kotúčov a platničiek, odstavenie EGR, vyváženie diskov, výmena žiaroviek, oprava teplých štartov, odstránenie podtáčania úpravou DSG, odstránenie vírivých klapiek, vypnutie funkcie start/stop, príprava na stk, deaktivácia lambda sondy, naplnenie klimatizácie chladivom, elektrikárske práce, výmena spojky, výmena filtrov, odstavenie AdBlue, výmena zotrvačníka, regenerácia chladiva, servis motora a jeho časí, výmena žhavičov, vypnutie chybových kódov, výmena tormostatu

Postaráme sa o zdravie vášho auta.
Od bežnej prehliadky, cez prípravu na STK až po opravy automatických prevodoviek, motora, klimatizácie a ďalších.